A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Центрі розвитку підприємництва знайомили з аспектами організації малого бізнесу

Дата: 26.04.2021 10:58
Кількість переглядів: 174

 У Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжується проведення інформаційних вебінарів за участі викладачів  Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди». 

Так 22 квітня 2021 року у Центрі розвитку підприємництва був проведений вебінар  на тему: «Особливості організації діяльності та ведення обліку на підприємствах малого бізнесу». Слухачами були фізичні особи – підприємці та представник приватного підприємства.

Під час проведення вебінару присутніх ознайомили з аспектами організації малого бізнесу, нормативно-правовою базою, яка регулює діяльність різних суб’єктів малого підприємництва, з перевагами й недоліками загальної та спрощеної систем оподаткування, особливостями оподаткування, обліку та формування фінансової та податкової звітності суб’єктів малого підприємництва.

 

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора