Нові книги для Єрківецької Публічної бібліотеки

Дата: 27.04.2021 13:33

Сьогодні полиці Єрківецької бібліотеки поповнилися новими книгами для дитячого і дорослого населення Дівичківської громади!

Відповідно до «Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2021 рік»  для поповнення бібліотечного фонду Публічної бібліотеки Дівичківської сільської ради с. Єрківці та бібліотек-філіалів с. Ковалин, с. Дівички та Публічної сільської шкільної бібліотеки с. Стовп’яги за кошти місцевого бюджетубуло закуплено 77 книг на суму 5тис. 390 грн. – це художня література для дітей, цікаві історичні видання, класична література та сучасні видання.