Вітання ювілярів Дівичківської громади від місцевого самоврядування

Дата: 27.04.2021 14:18

Відповідно до «Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2021 рік», відповідно до подання старост Стовп’яг, Єрківець та Ковалина було затверджено розпорядженням сільського голови перелік заслужених працівників галузей, громадських активістів, відомих жителів громади, які у 2021 році святкують ювілейні дати.

З цієї нагоди кожен з них від місцевого самоврядування, протягом року, отримуватиме вітання та цінний подарунок.

Так, цього місяця ювілейний день народження відзначив житель села Єрківець, учасник антитерористичної операції та операції об’єднаних сил Олег Карандін та житель с. Стовп’яги, приватний підприємець, депутат Дівичківської сільської ради VII скликання Костянтин Ядченко.

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар привітав ювілярів, побажав їм міцного здоров’я та мирного неба над головою!