Поштове відділення у Ковалині працюватиме!

Дата: 28.04.2021 14:44

Наприкінці минулого року в багатьох населених пунктах колишнього Переяслав-Хмельницького району закрилося чимало поштових відділень.

У зв‘язку з цим до сільської ради надходило чимало скарг від мешканців громади.

На початку 2021 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася спільна нарада з керівництвом КОДА щодо цієї ситуації-шукали шляхи вирішення та можливість налагодження співпраці з «Укрпоштою».

Місцеве самоврядування працювало щодо цього питання кілька місяців, адже в кожному населеному пункті Дівичківської громади має бути відділення пошти-це і є наближенням послуг до громадян, як то передбачено на загальнодержавному рівні.

Сьогодні роботу поштового відділення в селі Ковалині відновлено!

За кілька днів, як буде завезено обладнання, пошта відновить прийом відвідувачів.

Голова сільської ради Олекспндр Слюсар подарував працівниці Світлані Петрівні Чудіновій, яка обслуговує ковалинців, нового велосипеда, щоби вона могла оперативно надавати послуги ковалинцям.

Очолює ж поштове відділення Надія Валеріївна Видолоб.

Д вашої уваги графік роботи Ковалинського поштового відділення: понеділок-середа з 11.00 до 15.00.