У бібліотеці села Дівички відбулося пізнавально-творче заняття "Українська вишивка - давнє і вічно молоде мистецтво".

Дата: 19.05.2021 11:22

У 2021 році Україна відзначає 15 День вишиванки.

Всесвітній день вишиванки - свято яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

У бібліотеці села Дівички відбулося пізнавально - творче заняття "Українська вишивка - давнє і вічно молоде мистецтво" для учнів 4 класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО” Дівичківської сільської ради класний керівник Петрик С.В. Під час заняття дітей було ознайомлено із виникненням і поширенням вишивки, продемонстровано вишиванки, сорочки та рушники які виконані за різними техніками вишивання. Також проведено майстер-клас во виготовленню вишиванки з паперу в техніці оригамі.

Підготувала завідувач бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.