Привітання голови Дівичківської громади з нагоди Міжнародного дня сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 13:27

З Днем сімейного лікаря, шановні медики!

Сьогодні, 19 травня, відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. Це свято було започатковане у 2010 році з ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, до якої входить і Українська асоціація сімейних лікарів. В Україні ж це свято почали відзначати із 2017 року.

Саме первинна медико-санітарна допомога лежить в основі організації медичної допомоги населенню.

Шановні лікарі сімейної медицини, прийміть вдячність та найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

У цей складний для України час, хочу побажати Вам та вашим родинам міцного здоров’я, сили духу, витримки, достойної заробітної плати, сімейного затишку та благополуччя!

Окремо хочу привітати зі святом лікаря сімейної медицини Дівичківської громади Ганну Іванівну Борліс.

Дякую Вам за те, що Ви взяли на себе відповідальність за здоров’я мешканців нашої громади!

Бажаю Вам невичерпної енергії, міцного здоров’я та вдячних пацієнтів!

Вітаю всіх причетних з Днем сімейного лікаря!

Із повагою

сільський голова                                                                                                                            Олександр СЛЮСАР