Онлайн-виставка робіт майстринь-вишивальниць Дівичківської громади

Дата: 20.05.2021 13:32

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки.

Приємно, що в нашій рідній державі вишивають від бабусь до онуків. Роботи наших вишивальниць розлітаються по світах, мов дзвінка українська пісня. Національна своєрідність, багатство творчої фантазії, технічна майстерність характерні для вітчизняних вишивок. Вони дуже різноманітні і гармонійні за поєднанням кольорів. Цей вид мистецтва виник давно – корені його сягають у глибину віків. Мабуть, ніколи не зможемо ми довідатися, хто і коли вперше здогадався втілити в узорний мотив красу рідної природи, свої переживання та відчуття…

Славні майстрині, надзвичайні рукодільниці мешкають і у нашій громаді. Вони своїми золотими руками створюють справжні шедеври: неземної краси ікони, рушники, чудові картини, неповторні диванні подушки, скатерті, сорочки, сукні та інші витвори мистецтва.

Маючи лише голку з нитками, їхні руки творять дивовижні речі, адже вишивання – дуже тонка і кропітка робота, не в кожного вистачить терпіння і бажання цим займатися.

До Вашої уваги онлайн-виставка робіт місцевих майстринь-вишивальниць.

Якщо Ви відчули в душі хоча б невеличку іскорку бажання прикрасити свій побут вишиванками, не гасіть її, сміливо починайте трудитися. Запевняємо Вас, що ця маленька іскорка разом із польотом фантазії розгориться у світле полум’я, яке охопить найзаповітніші куточки Вашої душі, і не лише Вас, а й Ваших близьких. Творча праця складна, але й безмежно прекрасна.