A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Центрі розвитку підприємництва навчали безробітних, як стати підприємливою особою, а не просто підприємцем

Дата: 21.05.2021 14:11
Кількість переглядів: 212

18.05.2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений тренінг на тему: «Розвиток підприємницької компетентності» за участі кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної освіти  Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Вячеслава Різника.

Вячеслав Різник розповів, що підприємницька компетентність – це модель поведінки, яка дозволяє людині успішно втілювати власні задуми в життя. Що їй для цього необхідно? Вміти планувати свою діяльність, застосовувати творчі та інноваційні підходи до роботи, а в разі потреби – ризикувати А на закінчення тренінгу було продемонстровано презентацію та відеоролик.

Учасниками заходу була переважно молодь до 30 років. Тренінг був дуже цікавий та корисний, особливо для осіб, які планують започаткувати власну справу.

 

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора