«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ПРИЙМАЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ КИЇВЩИНИ ЗАКУПИЛИ НОВІ КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ

Дата: 28.05.2021 10:59

Для дев’яти приймальних відділень Київщини закупили комп’ютерні томографи. Опорні медзаклади у Вишгороді, Обухові, Переяслав-Хмельницькому, Миронівці, Іванкові, Ірпеня, Макарова та Тетієва нове обладнання вже отримали. Поставка до Білоцерківської міської лікарні №2 наразі очікується.

Про це сьогодні, 25 травня, зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в опорних лікарнях Київщини не лише модернізували приймальні відділення, а й закупили для них нове діагностичне обладнання. Це значний плюс, який дозволить медикам якісніше проводити обстеження і, відповідно, призначати лікування. До того ж і самі пацієнти зможуть проходити комп’ютерну томографію на місцях, не витрачаючи час і кошти на поїздку до інших медзакладів», – прокоментував Василь Володін.

Закупівлю комп’ютерних томографів проводило Міністерство охорони здоров’я України.

Натомість департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації за кошти субвенції з державного бюджету придбав для опорних закладів регіону 11 апаратів ультразвукової діагностики і 10 цифрових рентгенів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА