A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця передавати покази лічильника: допоможе в цьому — чат-бот

Дата: 31.05.2021 10:09
Кількість переглядів: 482

ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів області вже користуються перевагами онлайн-сервісів. Понад 15 тисяч громадян передали покази лічильника через новий чат-бот у Viber та Telegram. Спеціалісти компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати покази за допомогою чат-боту та переконатись у його перевагах.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Ми регулярно нагадуємо клієнтам, що фіксувати покази лічильника потрібно щомісяця в останній день та повідомляти їх оператору системи розподілу впродовж трьох днів. Вчасно передані покази дозволяють сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а постачальник зможе виставити коректні рахунки за спожиту електроенергію. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися надійним і швидким помічником, який працює в цілодобовому режимі — чат-ботом у Viber або Telegram», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Якщо ви ще не користуєтеся цим зручним та сучасним сервісом, нагадуємо, як це зробити. Для того, щоб почати користуватися послугами чат-боту, необхідно:

1. У Telegram чи Viber у пошуку ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;

2. Слідуючи за підказками меню, отримати або передати необхідну інформацію.

Ідентифікація користувачів чат-бота відбувається за допомогою номера особового рахунку клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі (починається на 2ххххххх).

Якщо клієнт не знає номеру особового рахунку, його можливо дізнатися зателефонувавши до кол-центру компанії або написати в приватні повідомлення на сторінці у Facebook.

Коротке відео про те, як передавати покази лічильника за допомогою чат-боту можна подивитися на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося раніше, у ДТЕК Київські регіональні електромережі існує топ-5 способів дистанційної передачі показів лічильника у Київській області. Кожний дистанційний спосіб передачі показів лічильника — зручний і має свої переваги. Варто спробувати і знайти для себе оптимальний варіант.

 

 

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

....

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: [email protected]


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора