Пізнавально-розважальне святкування у бібліотеці села Дівички до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 13:26

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису1 червня 2021 року до бібліотеки села Дівички завітали вихованці Дівичківського ЗДО "Ягідка" (вихователь Матюк Л.Ф.). Бібліотекар Сергієнко Н.О. та директор Будинку культури Самойленко І.В. до Міжнародного дня захисту дітей провели для дошкільнят пізнавально-розважальне святкування "Казковими барвами дитинства". Під час заходу діти із задоволенням виконували різні завдання по темі казка, розмальовували казкових героїв, а також під час театралізованої вистави побули самі героями відомої української народної казки "Коза-дереза".

Під час святкування до нас завітав очільник Дівичківської ОТГ Олександр Слюсар, який привітав

діток зі святом та вручив подарунки для садочку.

На святкуванні був присутній також клоун Бо, який розвеселяв діток, а наприкінці свята разом з дітками було організовано святкову фотосесію.

Свято вдалося!

Підготувала завідувач бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.