Привітання голови Дівичківської громади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 14:13

Дорогі наші діти! Шановні батьки!

Хочу привітати вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – це найкраща пора, а ми – дорослі – повинні робити цей період життя наших дітей неповторним, цікавим, незабутнім, щоби наші діти завжди відчували підтримку, щоби завжди знали про те, що ми завжди прийдемо їм на допомогу, підтримаємо та дамо слушну пораду.

Шановні батьки, наше з вами завдання виростити підростаюче покоління у любові та відчутті захищеності, вкласти у їхні душі поняття доброти, поваги, щедрості. Навчити їх  азам поведінки у суспільстві і головне, донести їм просту істину: «Допоможи ближньому, безпорадному, слабшому і тобі віддасться це сторицею»!

Любі діти! Хочеться, щоб ваше життя було яскравим, кольоровим і цікавим! Досягайте вершин у навчанні, спорті, у будь-яких своїх захопленнях і хобі.

Умійте дружити, поважати одне одного, любіть рідну Україну, будьте її патріотами!

З Міжнародним Днем захисту дітей!

Із повагою

голова Дівичківської громади                                                         Олександр СЛЮСАР