Екскурсія до бібліотеки села Дівички "Цікаве літо з книгою"

Дата: 03.06.2021 12:14

3 червня до бібліотеки села Дівичок на екскурсію завітали учні 2 класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО” Дівичківської сільської ради (класний керівник Юдаєва К.Д.). Діти ознайомилися із бібліотекою, правилами користування бібліотекою та книгами.

У бібліотеці оформлений перегляд рекомендованої літератури для прочитання на літні канікули "Цікаве літо з книгою". Діти які є користувачами нашої бібліотеки провели рекламу книг які вже прочитали. Також обговорили причини чому ж варто читати книги.

Наприкінці екскурсії діти малювали малюнки "Яким я бачу свій літній відпочинок", переглядали літературу, гралися у настільні ігри.

Бібліотека поповнилася новими читачами!

Підготувала завідувач бібліотеки села Дівички Сергієнко Н.О.