Привітання голови Дівичківської громади з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 20.06.2021 06:00

У третю неділю червня в Україні віншують працівників медичної галузі. Цьогоріч свято припадає на 20 червня.

З нагоди відзначення Дня медичного працівника, хочу привітати усіх людей цієї життєвонебхідної професії, подякувати за самовіддачу, особливо у цей непростий час, коли весь світ бореться із коронавірусом, саме Ви – від молодшої медичної сестри до лікарів перебуваєте на передовій «війни» за збереження життя і здоров’я людей.

Із професійним святом хочу привітати працівників КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Дівичківської сільської ради на чолі з керівницею Ганною Іванівною Борліс.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, витримки, незламності духу, вдячних пацієнтів та побільше позитиву в житті!

Дякуємо вам за збереження нашого здоров’я! З Днем медичного працівника!

Із повагою

голова Дівичківської громади                               Олександр СЛЮСАР