A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відбулася чергова 12 сесія Дівичківської сільської ради

Дата: 18.06.2021 15:26
Кількість переглядів: 770

У четвер, 17 червня відбулося чергове 12 засідання сесії Дівичківської сільської ради, яке провів голова Олександр Слюсар.

На сесійне засідання завітала депутат Київської обласної ради Наталія Онопрієнко-Капустіна, яка того дня проводила в Дівичківській громаді прийом громадян. Наталія Василівна відмітила чітку і злагоджену роботу депутатського корпусу і побажала розвитку громаді.

 

Безпосередньо на засіданні із 22-ох депутатів присутніми були 18-ть і сільський голова.

На порядку денному було понад 50-т питань, які стосувалися внесення змін до Програм, зокрема внесення змін до бюджету Дівичківської сільської ради.

Найбільше питань було земельних.

Наприкінці сесійного засідання розглядали питання законність побудови у селі Ковалині свинокомплексу.

Після тривалих обговорень народні обранці одноголосно прийняли рішення створити тимчасову комісію, яка має з’ясувати правомірність побудови свинокомплексу та дослідити законність процедури, яка передувала оголошенню про громадські обговорення щодо оцінки впливу на довкілля.

Окрім цього, було вирішено прийняти рішення «Про заборону будівництва свинокомплексу неповного циклу ТОВ «Ковалин Агро» в с. Ковалині та обов’язкове проведення громадських слухань».

 

Усі прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному сайті Дівичківської громади, відповідно до чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора