Співпраця служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами продовжується

Дата: 24.06.2021 08:44

23 червня  відбувся черговий виїзд до обєднаної територіальної громади. Директор та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості сьогодні відвідали Дівичківську сільську раду.

Під час виїзного заходу в приміщені Центру надання адміністративних послуг Дівичківської сільської ради, Любов Красова та Людмила Шевчук надавали жителям громади інформаційно-консультаційні послуги служби зайнятості для пошукачів роботи та роботодавців, а також інформували щодо електронних сервісів державної служби зайнятості та послуг порталу «Дія».

Фахівцями служби зайнятості було відвідано Службу у справах дітей та сім’ї Дівичківської сільської ради та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо послуг СЗ. В результаті проведеної зустрічі домовилися про подальшу тісну співпрацю щодо інформування служби зайнятості про наявність актуальних та перспективних вакансій.