A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДТЕК Київські регіональні електромережі безкоштовно встановить мешканцям області понад 37 тисяч нових лічильників

Дата: 24.06.2021 14:31
Кількість переглядів: 664

ДТЕК Київські регіональні електромережі планово замінює електролічильники, у яких закінчився термін експлуатації та повірки. Нові прилади обліку забезпечують більш точний облік спожитої електроенергії, і, відповідно, допомагають правильно провести розрахунки між клієнтом та постачальником. Заміна лічильників передбачена інвестиційною програмою компанії і виконується безкоштовно.

До кінця 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі планує безкоштовно замінити понад 37 тисяч електронно-механічних лічильників. Нові прилади обліку є повіреними та сертифікованими, відповідно до чинного законодавства та нормативно-технічних критеріїв, що діють на території України.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. В цьому році фахівці компанії безкоштовно замінять на 7,5 тисяч лічильників більше, ніж торік. У рамках своєї інвестиційної програми ми встановимо їх в житлових будинках з морально застарілими приладами обліку та низькою точністю. Такі роботи не передбачають додаткових витрат з боку клієнта», – розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Для виконання монтажних робіт необхідно допустити фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі в приміщення (якщо лічильник знаходиться у квартирі). Роботи виконують співробітники, одягнені в фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору з логотипом компанії. На вимогу клієнта, електромонтери повинні пред’явити відповідні посвідчення.

План заміни лічильників щомісяця публікується на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі. Ознайомитися з ним можна у розділі Усе про лічильники електроенергії  Встановлення лічильників клієнтам за інцестпрограмою 2021 року. На ресурсі вказані адреси, за якими запланована заміна лічильників.

Відео навіщо ДТЕК Київські регіональні електромережі замінює старі лічильники на нові можна подивитися за посиланням.

Відео про те, як фахівці компанії замінюють старі індукційні лічильники на нові у Броварах по вулиці Грушевського можна подивитися за посиланням.

 

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

....

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: [email protected] 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора