Відбулася позачергова 13-та сесія Дівичківської сільської ради

Дата: 30.06.2021 15:12

У вівторок, 29 червня, відбулася позачергова сесія Дівичківської сільської ради.

На засіданні було присутні 14-ть депутатів, засідання провів сільський голова Олександр Слюсар.

До розгляду депутатському корпусу було 8-м питань порядку денного. «Про звернення до інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України щодо недопущення зменшення меж санітарно-захисної зони для ТОВ «Ковалин Агро», яке планує будівництво свиноферми  по вул. Центральна,30 у с. Ковалин Київської області»; «Про звернення до директора Київського обласного центру зайнятості Д.Г. Дармостука щодо підтримки діяльності Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості», та 5-ть питань, що стосувалися проведення земельних торгів та припинення права оренди декількох земельних ділянок.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення, які будуть оприлюднені на сайті Дівичківської громади, відповідно до чинного законодавства.