Відбулося 15-те засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради

Дата: 12.07.2021 15:50

12 липня  відбулося 15-те  засідання виконавчого комітету, яке провів сільський голова Олександр Слюсар. На ньому були присутні 7-м із 10-ти його членів.

На порядку денному було 11-ть питань, зокрема схвалили  висновок постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, сфери послуг та інвестиційної діяльності  про фінансово-господарську діяльність КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради», схвалили Програму з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки.  Розглянули питання про забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти Дівичківської  територіальної громади протягом 2018-2021 років, про заходи з підготовки до організованого початку 2021/2022 навчального року у закладах освіти Дівичківської сільської ради, та про закріплення місця висадки та посадки пасажирів на зупинці громадського транспорту загального користування у с. Дівички (військове містечко).  Також утворено місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектів, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку    малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затверджено її склад та положення.  Розглянуто звернення громадян про зміну  поштової  адреси  житлового будинку та земельної ділянки, присвоєння поштової адреси земельній ділянці та про видачу ордеру на службову квартиру.

З прийнятими рішеннями чергового 15-ого засідання виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному сайті громади.