ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 14-ТА СЕСІЯ ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.07.2021 11:29

13 липня відбулося чергове 14 засідання сесії Дівичківської сільської ради, яке провів голова Олександр Слюсар. Із 22-ох депутатів було присутньо 14-ть народних обранців і сільський голова.

Отож, на порядку денному було 82-а питання, понад 60-т з яких - земельні.

Депутати розглянули та затвердили План дій сталого енергетичного розвитку і клімату (ПДСЕРК), доповіла спеціаліст з питань економічного та регіонального розвитку Тетяна Андросенко.

Також депутати внесли запропоновані зміни до деяких вже затверджених програм, а також затвердили одну нову програму «З регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Дівичківської громади.