Висловлюємо співчуття заступнику голови Дівичківської сільської ради Карнауху Григорію Миколайовичу з приводу непоправної втрати сина.

Дата: 15.07.2021 13:20

Колектив Дівичківської сільської  ради, депутатський корпус, виконавчий  комітет та сільський голова Олександр Слюсар висловлюють щирі співчуття родині Григорія Миколайовича Карнауха з приводу передчасної смерті сина Сергія.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про вашого сина Сергія назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам’ять!