Минуло 7-м років з дня загибелі капітана української армії Володимира КОРНЄВА

Дата: 30.07.2021 09:34

Сьогодні, 30 липня, у Дівичківській громаді вшановували пам’ять Героя, учасника бойових дій на сході України, капітана української армії Володимира КОРНЄВА.

7 років тому він загинув під час мінометного обстрілу поблизу міста Луганська, захищаючи суверенітет та цілість своєї рідної землі.

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар, заступник сільського голови Григорій Карнаух, секретар ради Наталія Мацьовка, директор Дівичківського НВО Марина Кравець вшанували пам’ять про Володимира Корнєва, поклавши квіти до пам’ятної дошки, яка розташована на школі, де навчався воїн АТО.

Квіти з чорною стрічкою лягли й до підніжжя могили у с. Дівичках, де похований Володимир Корнєв.

Вічна пам’ять…

Герої не вмирають!

Біографічна довідка.

Корнєв Володимир Вікторович - начальник розвідки штабу 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Туркестансько-Закарпатської двічі ордена Червоного Прапора бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, капітан.

Народився 5 вересня 1982 року в місті Верхня Пишма Свердловської області (нині - Російської Федерації) у родині військового. Через деякий час родина переїхала до Німецької Демократичної Республіки, потім до села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області. Закінчив загальноосвітню школу села Дівички Переяслав-Хмельницького району.

Закінчив Військовий двічі орденів Червоного Прапора інститут ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету (місто Суми).

Служив у 128-ій окремій гвардійській гірсько-піхотній Туркестансько-Закарпатській двічі ордена Червоного Прапора бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1556, місто Мукачеве (з 2017 року - Мукачево) Закарпатської області).

З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

30 липня 2014 року капітан Корнєв загинув під час мінометного обстрілу поблизу міста Луганськ.

Похований на кладовищі села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (31.10.2014- посмертно), медалями.

Залишились батьки та цивільна дружина.