Пізнавально-творче заняття "Я люблю свою країну" у бібліотеці села Дівички

Дата: 16.08.2021 12:27

Напередодні святкування 30-ї річниці Незалежності України у бібліотеці села Дівички було проведено пізнавально- творче заняття "Я люблю свою країну". Мета заходу донести до підростаючого покоління необхідність збереження культурної спадщини Батьківщини, важливість збереження патріотичного духу, виховувати повагу до традицій і звичаїв нашого народу.

Під час заходу з користувачами нашої бібліотеки було проведено вікторину на знання символів нашої країни, а також виготовлено плакат "Єдина країна = єдина родина". Діти на блакитних сердечках писали свої імена та клеїли на карту України, як символ однієї єдиної родини, на жовтих сердечках писали свої побажання Україні, та щирі слова про свою Батьківщину.

Для підготовки та проведення заняття була використана книга Братів Капранових "Мальована історія Незалежності України".

Бібліотека висловлює подяку своєму активному користувачу Митрофаненко Валерії за виготовлення плакату до 30-ї річниці Незалежності України.

Підготувала завідувачка бібліотеки філії села Дівички Сергієнко Н.О.