Привітання голови Дівичківської громади з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2021 08:11

Шановні жителі Дівичківіської громади! Шановні жителі Переяславщини! Шановні українці!

Сьогодні ранок кожного із нас має починатися із фрази «Ти у мене єдина»!

Рідна ненько, в тебе сьогодні 30-тий ювілей Незалежності!

Сьогодні українці всього світу відзначають День Незалежності України!

За 30-ть років Україна пережила чимало буремних подій, але все ж наш щирий і патріотичний український народ не дає втрачати віри у світле майбутнє нашої країни.

30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, ми розвиваємося, екномічно зростаємо, примножуємо те, що дає нам рідня земля, пам’ятаємо і шануємо наших предків, низько вклоняємося тим, хто віддав життя за нашу свободу, молимося за тих, хто й нині захищає наше мирне небо на сході України!

Ми повинні гордитися тим, що народилися і виросли на славній козацькій землі, любити свою рідну мову, пам’ятати свої традиції, свою культуру, передавати їх із покоління в покоління, адже генетичний код нації – запорука існування народу.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

З 30-ю річницею Незалежності України!

Ти у нас єдина!