Екскурсія до бібліотеки села Дівички

Дата: 16.09.2021 11:19

У четвер 16 вересня на екскурсію до бібліотеки села Дівички завітали учні 4-го класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО” Дівичківської сільської ради класний керівник Герасько Л.Ф.

Під час екскурсії діти ознайомилися з правилами користування бібліотекою, з історією виникнення книги, та правилами поводження з книгою.

У бібліотеці організовано перегляд літератури "Казковий світ на сторінках книжок", де юних відвідувачів було ознайомлено з літературою таких видатних дитячих письменників як Астрід Ліндгрен, Туве Янсон, Роальд Дал, Зірка Мензатюк, Володимир Рутківський, Сашко Дерманський.

Діти з задоволенням прийняли участь у вікторині "Ерудит" відповідаючи на запитання з різних галузей знань.

Бібліотека поповнилася новими користувачами.

Підготувала завідувачка бібліотекою-філіалом с. Дівички Сергієнко Н.О.