Привітання з Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 24.09.2021 09:03

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу малюка. За вашої допомоги дошкільнята нашої громади пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Саме Ви формуєте цікавий, розмаїтий та різнобарвний світогляд дитини.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай на цьому благородному шляху виховання наймолодших громадян держави Вас завжди супроводжують успіхи. Зичу Вам міцного здоровя, сили, ідей, доброти та терпіння на всіх бешкетників.

З повагою

голова Дівичківської сільської ради                                            Олександр СЛЮСАР