Відбулися виїзні заходи фахівців Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

Дата: 29.09.2021 10:39

Протягом вересня 2021 року відбулися виїзні заходи фахівців Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості до обєднаних територіальних громад.

Метою заходів, що були проведені на території Циблівської, Ташанської, Дівичківської та Студениківської сільських рад було інформування мешканців громади щодо послуг та можливостей служби зайнятості. Громадяни отримали інформацію про сайт Державної служби зайнятості та його можливості, про проходження дистанційного навчання від державної служби зайнятості (відеокурси та вебінари), про формування навчальних груп в центрах професійно-технічної освіти.

Також до таких заходів долучається юрист Броварського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка надавала юридичні консультації населенню та проводила інформаційно-розяснювальну роботу.

Сільські мешканці були задоволені можливістю отримання послуг безпосередньо на території громади.