НОВА АМБУЛАТОРІЯ У МОТОВИЛІВЦІ ПРИЙМАТИМЕ БЛИЗЬКО СОТНІ ЛЮДЕЙ НА ДОБУ

Дата: 29.09.2021 21:15

У Мотовилівці Фастівського району завершили зведення амбулаторії первинної медичної допомоги. Роботи на об’єкті тривали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це  27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Дуже важливо, щоб якісні медичні послуги отримували всі жителі регіону і в містах, і в селищах, і в селах. Саме тому ми вдосконалюємо наші опорні лікарні, а паралельно будуємо нові амбулаторії. Один із проєктів завершили в Мотовилівці. Будівельна готовність об’єкту там уже склала 100%», – прокоментував Василь Володін.

Загалом амбулаторія розрахована на роботу чотирьох лікарів. Їх послугами будуть користуватись місцеві жителі. Йдеться про понад сім тисяч людей. Очікується, що в день заклад зможе приймати близько 90-та відвідувачів.

Загальна кошторисна вартість об’єкту склала понад 9 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА