Відбулося двадцять друге позачергове засідання виконавчого комітету Дівичківської сільської ради

Дата: 27.10.2021 08:56

26 листопада члени виконавчого комітету позачергово зібралися на засідання, яке провів сільський голова Олександр Слюсар.

На порядку денному було 7-м питань, які потребували розгляду.

Зокрема, виконкомівці розглянули проєкт рішення «Про встановлення для ТОВ «ТЕХНОЕНЕРГОПРОЕКТ» тарифів на постачання теплової енергії для потреб установ, організацій що фінансуються з державного чи місцевого бюджету та населення». Було вирішено встановити тарифи на послуги з постачання теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету за 1 Гкал. – 2 тис.179 грн. 51 коп. без ПДВ, для потреб населення – 1 тис. 920 грн. 83 коп. Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОЕНЕРГОПРОЕКТ» подало на розгляд виконкомівців економічно обґрунтовані тарифи, адже відповідно до Закону України «Про теплопостачання» з 01.01.2016 року не допускається встановлення тарифів на теплову енергію нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на її виробництво, транспортування та постачання.

Окрім цього було затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, а саме «Поточний ремонт системи опалення Єрківецької гімназії Дівичківстької сільської ради». Загальна вартість будівництва становить 49 тис. 803 грн.84 коп. У розрізі цього питання було скориговано дефектного акта зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва та локального кошторису на будівельні роботи «Капітальний ремонт приміщення класу в Дівичківському навчально-виховному об’єднанні «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради».

Виконкомівці на засіданні розглянули та затвердили питання, що стосувалися присвоєння поштової адреси та видачу ордеру на приватизацію квартири.

З усіма прийнятими рішеннями позачергового 22-го засідання виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному сайті Дівичківської сільської ради.