Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір– 2021»

Дата: 27.10.2021 12:43

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» проводиться з метою залучення молодого покоління до джерел творення українського народного мистецтва, популяризації дитячої художньої творчості та розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт з використанням традиційних матеріалів і технік. Конкурс розрахований не лише на участь учнівської молоді, а й на участь керівників, які можуть представляти свої роботи у віковій категорії (від 17 років).

На І етап виставки-конкурсу було подано 14 робіт із трьох закладів освіти громади: Дівичківське НВО – 6, Стовп’язьке НВО – 1, Єрківецької гімназії – 7. За рішенням журі територіального етапу на  ІІ (обласний) етап виставки-конкурсу направлено 9 робіт. Із 308 робіт представлених на обласному етапі три роботи з нашої громади стали переможцями:

І вікова категорія (6-11 років), номінація «Зразки традиційних іграшок», робота лялька-оберіг «Берегиня роду», ІІ місце – Соломія Слюсар, учениця 3 класу Стовп’язького НВО, керівник Девко Г.М., вчитель початкових класів,

ІІІ вікова категорія (від 17 років), номінація «Сучасні дизайнерські вироби», робота «Корзинка-курочка», І місце – Ірина Самбур керівник гуртка Єрківецької гімназії.

ІІ вікова категорія (12-16 років), номінація «Сучасні дизайнерські вироби»,  робота «Шипшина та соняхи», грамота з відзнакою– Вікторія Морозовська, учениця 10 класу Дівичківського НВО, керівник Мацьовка Р.О., керівник гуртка «Барвисті фантазії».

Роботи переможців