Привітання голови Дівичківської громади з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:45

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівників культури та аматори народного мистецтва!

Без вас, шановні працівники культури, не відбувається жодного заходу.  Ваша місія -  дарувати людям сміх, радість, щастя, позитивні емоції. Ви несете культуру до кожного серця, кожної душі, примножуючи  велич свого краю!

Майстерність, творчий професіоналізм, креативність, любов до культури та українських традицій – це все про Вас, шановні працівники культури!

Тож, сьогодні, в день Вашого професійного свята, бажаю творчих злетів, невичерпної енергії, нових креативних ідей, витримки духу! Здоров’я вашим родинам, сімейного затишку та Божого благословення1

Дякуємо Вам, що даруєте  людям радість!

Із повагою

сільський голова                                                          Олександр СЛЮСАР