До уваги представників малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях!

Дата: 12.11.2021 15:30

GoogleУкраїна започатковує безкоштовний онлайн-курс для розвитку цифрових навичок представників малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях. Метою курсу є допомога представникам малого та середнього бізнесу в отриманні нових цифрових знань для розвитку та більших можливостей працевлаштування задля ефективного подолання наслідків впливу COVID-19.

Курс складається із 7 безкоштовний онлайн-тренінгів та практичних занять в період з 16.11.2021 р. по 07.12.2021 р. від провідних експертів у галузі цифрового маркетингу, аналітики та продажів.

Офіційний сайт курсу: https://adsonair.withgoogle.com/google-for-tourism-ua. Контактна особа: ОлександрНазола-Сабадан,

(096)-780-8698, on@cfcbigideas.com.