СТОП насильству! Сьогодні світ вбереться у помаранчевий, на знак протесту проти насильства!

Дата: 25.11.2023 08:37

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Акція в Україні стартує вже сьогодні в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
  • 1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Сьогодні ООН пропонує мати на собі одяг або аксесуари помаранчевого кольору, аби висловити солідарність з рухом в ім'я майбутнього, вільного від насильства щодо жінок і дівчаток.

Щоб відзначити початок акції, о 16:00 будівлю Дівичківської сільської ради буде підсвічено офіційним кольором кампанії – помаранчевим.