У Дівичківській громаді оголошений конкурс ялинкових прикрас!

Дата: 25.11.2021 10:14

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на кращу новорічну прикрасу та атрибут нового року «Подаруй ялинці новорічну іграшку»

I. Загальні положення

1.1. Конкурс прикрас та атрибутів «Подаруй ялинці новорічну іграшку» (далі – Конкурс) проводиться з метою формування практичних вмінь і навичок з виготовлення новорічних прикрас, які символізують народні традиції, привабливого зовнішнього вигляду ялинок, що будуть встановлені у старостинських округах Дівичківської сільської територіальної громади, створення святкової атмосфери для мешканців громади в Новорічні та Різдвяні свята, підтримки обдарованих дітей та молоді.

1.2. Положення про Конкурс розповсюджується через відділ освіти та охорони здоров’я Дівичківської сільської ради, сектор культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради, офіційний сайт Дівичківської територіальної громади, Інтернет мережі.

II. Умови і порядок проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться до 06.12.2021 року.

2.2. До участі у Конкурсі залучаються заклади освіти Дівичківської територіальної громади;

2.3. Вироби (новорічні іграшки, прикраси, атрибути тощо) на участь у Конкурсі приймаються з 25.11.2021 до 06.12.2021. Конкурсні роботи приймають керівники закладів освіти і зберігають їх до закінчення Конкурсу.

2.4. Вироби, що надійшли 07.12.2021 й пізніше, участі в конкурсі не беруть, але можуть бути використані для оформлення ялинок, які будуть встановлені на території старостинських округів Дівичківської громади.

2.5. Роботи мають бути:

2.5.1. На ялинку:

• яскравими та мати естетичний зовнішній вигляд;
  • об’ємними (у вигляді кулі, іграшки, геометричної фігури, казкових персонажів тощо) але без використання одноразового пластикового посуду та поліетилену;
  • розмір іграшки – від 30 см;
  • довжина гірлянди – від 5 м;
  • виготовленими з найбільш поширених матеріалів (шишок, хвойних гілок, соломи, деревини, мішковини та інших природніх матеріалів рослинного та тваринного походження), які є вологостійкими.

2.5.2. Атрибути (символ наступного року – Тигр, різні скляні та пластикові іграшки, свічки, свічники, гірлянди, світильники, вінтажні новорічні статуетки й шкатулки, новорічні вінки, великі подарункові коробки та інші подібні предмети й дрібнички):

• відповідати новорічно-різдвяній тематиці;
  • мати презентабельний зовнішній вигляд.

2.5.3. Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гачок для закріплення її на ялинці.

2.6. До поданих робіт необхідно прикріпити інформацію, у якій вказати прізвище, ім’я автора роботи, клас, школу.

2.7. У конкурсі не беруть участь готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

III. Критерії оцінювання

3.1. Роботи повинні бути виконаними в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу та оцінюватимуться за такими критеріями:

• авторська техніка виконання;
  • креативність та інноваційний підхід до створення новорічної іграшки, атрибуту свята;
  • презентабельність, естетичність, оригінальність;
  • використані матеріали для виготовлення іграшки або атрибуту.

IV. Підведення підсумків та визначення переможців

4.1. Підведення підсумків огляду-конкурсу здійснюється членами конкурсної комісії (журі), після проведення конкурсу.

4.2. Членами конкурсної комісії буде визначено 3 (три) призових місця: 1-6 класи та 7-11 класи, автори яких будуть нагороджені подяками Дівичківської сільської ради та цінними подарунками.

4.2. Оцінювання робіт кожного учасника буде здійснюватися членами конкурсної комісії за 5-бальною системою.

4.3. Нагородження переможців відбудеться 15 грудня 2021 року в закладах освіти населених пунктів, де навчаються учасники Конкурсу.