В Дівичківській громаді відбулася акція "Живий ланцюг Соборності"

Дата: 21.01.2022 10:21

В Дівичківській громаді відбулася акція «Живий ланцюг Соборності», присвячена Дню Соборності України.

Працівники Дівичківської сільської ради спільно з учнями Дівичківського НВО об’єдналися в «живий ланцюг» і спільно виконали Державний Гімн України.

103 роки тому відбулося проголошення Акту Злуки. Саме у цей день Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка об’єдналися у соборну Україну. Незадовго до того 9 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.