«Велике будівництво» в дії: у новозбудованій Академії спорту в Бучі вже провели близько 20-ти змагань

Дата: 26.01.2022 12:53

У новозбудованій Бучанській Академії спорту, яку відкрили в рамках програми Президента «Велике будівництво», уже провели близько 20-ти спортивних змагань з футзалу, баскетболу, тхеквандо, танцювального спорту.

Про це сьогодні, 20 січня, під час пресконференції розповів очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Академію спорту в Бучі визнали найзнаковішим спортивним об’єктом програми «Велике будівництво» за 2021 рік. На її базі будуть проводитися змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значень, а також заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу й великого тенісу», – акцентував Василь Володін.

Також він додав, що в Академії створено всі необхідні умови для відвідувачів. А на території комплексу облаштували п’ять спортивних майданчиків: для міні-футболу, баскетболу, багатофункціональний майданчик, майданчик для занять зі strit-файту.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА