Безбар’єрні дитячий і дорослий басейни збудували в пристоличному регіоні в рамках «Великого будівництва-2021»

Дата: 26.01.2022 12:58

У Славутичі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реконструювали плавальний комплекс. Тепер там є два басейни – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.

Про це сьогодні, 24 січня, проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Реконструйований басейн у Славутичі – це ще один знаковий для пристоличного регіону спортивний об’єкт. Взагалі він був збудований наприкінці 1980-х років і потребував модернізації, в тому числі, впровадження принципів безбар‘єрності. Тож у ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення», – прокоментував Василь Володін.

Нагадаємо: будівництво басейну на Київщині також триває і в Кагарлику. Завершити проєкт планують до кінця цього року.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА