Відбувся виїзний захід Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості до Дівичківської територіальної громади

Дата: 28.01.2022 14:21

26 січня 2022 року відбувся виїзний захід Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості до Дівичківської територіальної громади в якому взяли участь директор філії Любов Красова та  заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любов Томченко.

В ході заходу директор філії Любов Красова зустрілась з сільським головою Олександром Слюсаром, узгодили питання  подальшої співпраці в рамках угоди про співпрацю та презентувала послуги служби зайнятості. Обговорила організацію роботи в старостинських округах громади з відповідальною за співпрацю з службою зайнятості секретарем сільської ради Наталією Мацьовкою. Разом з фахівцями сільської ради Наталією Фещенко та Оленою Новіковою опрацювали напрямки подальшої співпраці, щодо інформування населення з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» від 21.04.2021№397 та щодо співпраці в напрямку пошуку кандидатів у патронатні вихователі з числа зареєстрованих безробітних, а також інформування населення про зміст і суть патронату над дитиною та можливість подання документів у патронатні вихователі відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуг патронату над дитиною» від 20.08.2022 №893.

Любов Томченко під час заходу надавала жителям громади інформаційно-консультаційні послуги щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних, призначення допомоги по безробіттю та ознайомила з актуальними вакансіями.Фото без опису