Нові електронні сервіси для роботодавців та пошукачів роботи

Дата: 22.04.2022 13:38

Службою зайнятості розроблено ряд електронних сервісів для роботодавців та шукачів роботи з метою полегшення процесу пошуку кваліфікованого персоналу або ж працевлаштування.

Зокрема, з базою актуальних вакансій по Україні тепер можна ознайомитися, скориставшись новим  Телеграм-каналом служби зайнятості «Робота зараз: Державна служба зайнятості», перейшовши за посиланням https://t.me/worknowdcz.

Для зручності клієнтів служби зайнятості також створено чат-бот @DCZWorkNowBbot, за допомогою якого можна:

– роботодавцеві – самостійно розмістити вакансію, на яку фахівці служби зайнятості одразу розпочнуть підбір кандидатів;

знайти інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання та трудового законодавства.

– отримати іншу інформацію щодо діяльності Державної служби зайнятості.