ДО УВАГИ ПОШУКАЧІВ РОБОТИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ!

Дата: 05.05.2022 10:42

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про наявні актуальні вакансії у ТОВ «Бізнес Міт Продукт» за такими посадами: вантажник та розфасовувач м’ясопродуктів. Основним видом діяльності підприємства - є виробництво м’ясних продуктів.

Роботодавець планує відкриття лінії по виробництву м’ясних консервів на території Переяславського переробно-заготівельного підприємства.

Товариство пропонує:  офіційне працевлаштування та соціальні гарантії згідно трудового законодавства;    своєчасну виплату з/п плати (орієнтовно від 10 000 грн./місяць).

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація, для заповнення «Анкети претендента на роботу», запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості до 13 травня 2022 року за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, телефони для довідок (04567)51682, (04567)51754, (04567)51649