Вітаємо з перемогою в конкурсі.

Дата: 27.07.2022 14:49

У липні 2022 року членами журі Українського державного центру позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» (заочну).Для участі в конкурсі від вихованців та учнів закладів освіти Київщини подано 21 роботу.

За підсумками Виставки-конкурсу та на підставі рішення журі дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено 16 дітей.

Дипломом І ступеня: У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки» нагороджено Владислава Івахненка, 8 років, учня 3 класу Дівичківського навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Бориспільського району, за роботу «Кіборг».