Всесвітній день волонтера

Дата: 05.12.2022 09:32

Волонтерство - це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє, власне і радий поділитися тим…

Є доброта лиш для сенсацій

Відома нам її мета,

Існує й інша доброта,

Що вимагає компенсацій.

А є така, що від людини

Вона сама назустріч лине

Із слова, вчинку, із очей,

Все більше й більш таких людей.

Волонтери - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства.       Всесвітній день волонтера Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня.

В нашій країні волонтерський рух почав стрімко розвиватись менш, ніж 10 років тому, і на теперішній час вже  міцно  увійшов у наше життя. Діяльність волонтера-це особиста безпосередня участь у вирішенні певної суспільно важливої проблеми, вона носить суспільно важливий характер, тобто спрямовується на вирішення проблеми, що турбує багатьох громадян і з певних причин не може повністю вирішитись зусиллями держави.

Волонтери, завжди діють за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію, адже саме вони формують суспільну свідомість. Їхня діяльність безкорислива – вони не отримують ні зарплати, ні жодної матеріальної вигоди, все роблять безкоштовно!

Шановні волонтери Дівичківської громади. Удень Вашого свята щиро дякуємо кожному з вас за відданість справі та плідну працю!

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу!

Нехай ваші дії будуть мудрими, а волонтерська робота викликає повагу та довіру громадян.

Зичимо всім вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання.

Благополуччя Вам та вашим сім’ям!