Оголошено конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка за досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства

Дата: 27.12.2022 16:41

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2023 році.

Премія присуджується на конкурсних засадах за видатні досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства. Грошова винагорода - 20 тисяч гривень.

Премія присуджується за такими напрямами:

• за видатні досягнення у професійній композиторській творчості;

• за видатні досягнення у професійному виконавському мистецтві;

• за видатні досягнення в музикознавстві.

Премією відзначаються:

• професійні композитори – автори музичних творів (оперних, балетних, симфонічних, кантатно-ораторіальних, вокально-хорових, камерно-інструментальних тощо);

• окремі професійні виконавці з концертними програмами;

• автори музикознавчих праць (наукових, просвітницько-популяризаторських, музично-критичних тощо).

Музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, автори, яких висуваються на здобуття премії, повинні бути виконані (надруковані, опубліковані в завершеному вигляді, записані аудіо-, відео-, СD) протягом останніх п’яти років до року присудження премії, але не пізніше ніж за три місяці до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, які були відзначені премією або іншими преміями, державними нагородами.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури й мистецтва, концертними організаціями, мистецькими колективами.

Оригінали документів необхідно подати до 1 лютого 2023 року (включно) до Державного агентства України з  питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001).

Детальніше за посиланням https://bit.ly/3I4ggws

Положення про премію імені М. В. Лисенка за посиланням https://bit.ly/3jvwlBp