Відбувся виїзний захід начальника Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красової до Дівичківської громади.

Дата: 20.03.2023 14:29

Служба зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. Найбільш ефективним є встановлення особистих контактів з керівниками та обговорення актуальних питань стану ринку праці, працевлаштування жителів громади та соціальну стабільність громади, тому в рамках угоди служби зайнятості з територіальними громадами продовжується тісна співпраця.

З метою презентації соціальних послуг служби зайнятості та активних програм зайнятості 17 березня 2023 року відбувся виїзний захід начальника Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красової до Дівичківської громади.

Під час зустрічі  з сільським головою Олександром Слюсарем начальник управління Любов Красова презентувала послуги служби зайнятості та обговорили напрямки подальшої співпраці. Також Любов Красова відвідала центр надання адміністративних послуг громади, та ознайомила з активними програмами зайнятості, а саме: порядком залучення працездатних осіб до суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, порядком надання роботодавцям компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних, порядком отримання ваучера, а також ознайомила з програмою «Рука допомоги» та інше.

Інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості розміщенні в інформаційних куточках сільської ради та ЦНАП.