Відповідальність за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків.

Дата: 21.03.2023 13:55

В період військового стану в державі посилена відповідальність за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків. Працівниками Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проводяться рейдові відпрацювання населених пунктів Переяславщини щодо виявлення осіб, які порушують встановлені законодавством  вимоги правил пожежної безпеки в Україні та здійснюють самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Наголошуємо, що за порушення встановлених законодавством правил пожежної безпеки на громадянина складається протокол за ст. 175 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу в розмірі 1700-3400 грн. , за самовільне випалювання рослинності або її залишків складається протокол за ст. 77 ч. 1 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу в розмірі 3060-6120 грн.

Будьте відповідальні, не випалюйте суху рослинність!

Начальник ВОПР Бориспільського РУ ГУ

ДСНС України у Київській області

полковник  служби цивільного захисту                                    Сергій ЛИСЕНКО