ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Дата: 26.05.2023 15:17

До уваги всіх, хто бажає взяти участь у ІІ Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі«Народ-герой героїв появляє»,який буде проходитиз 10 травня до 28 червня 2023 року.

Засновником Фестивалю-конкурсу є Київський університет іменіБориса Грінченка, співзасновниками – Благодійний фонд сприяння розвиткуосвіти імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестрнародних інструментів України.Фестиваль-конкурс проводиться серед молоді віком від 14 до 35 років.Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.Мета Фестивалю-конкурсу – поширення патріотичних ідей засобамимистецтва, виявлення і підтримка талановитої молоді, сприяння становленнюукраїнської та європейської ідентичності, заохочення до патріотичноїтворчості захисників і захисниць України через участь у мистецькихпроєктах.

Детальніше на сайті https://cpf.kubg.edu.ua/