У Дівичках запрацював оновлений ФАП

Дата: 24.08.2023 16:00

24 серпня 2023 року у селі Дівички (вул. Артилеристів) запрацював оновлений фельдшерсько-акушерський пункт.

Навесні розпочався ремонт даного приміщення, а 24 серпня ФАП вже почав приймати перших відвідувачів.

У закладі створено всі умови для надання первинної медичної допомоги. Наразі в приміщенні є кабінет прийому лікаря, маніпуляційний кабінет, окремо вбиральня для відвідувачів та персоналу, є можливість зробити експрес-ЕКГ. А саме головне  у ФАПі працює привітний та професійний медперсонал.

У перший день роботи до оновленого медичного закладу завітали сільський голова Дівичківської сільської ради Олександр Слюсар, депутати сільської ради, жителі населеного пункту.

Відтепер жителі села мають змогу отримувати якісні послуги первинної медичної допомоги за місцем проживання.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису