Особи, які перебувають у складних життєвих обставинах мають можливість отримати окремі соціальні послуги в Спеціалізованому Трускавецькому санаторії ,,Батьківщина”, Спеціалізованому Миргородському санаторії “Слава” .

Дата: 26.02.2024 14:34

Міністерство соціальної політики розглянуло лист Спеціалізованого Трускавецького санаторію ,,Батьківщина” щодо сприяння вищезазначеному закладу в організації надання соціальних послуг та повідомляє. Відповідно до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 ,,Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах” (далі – Постанова № 248) Нацсоцслужба забезпечує постійний організаційний супровід та надання учасникам експериментального проекту методичної підтримки з питань реалізації експериментального проекту, надання окремих соціальних послуг відповідно до державних стандартів соціальних послуг. Надання органам місцевого самоврядування інформації про реалізацію експериментального проекту, консультативну допомогу з підготовки документів для участі в реалізації експериментального проекту Постановою № 248 визначено за обласними, Київською міською військовими адміністраціями.