У Дівичківському ліцеї відкрили клас безпеки
Напередодні Дня рятівника у Дівичківському ліцеї відбулося урочисте відкриття «Класу безпеки».
Учні початкової школи ліцею дуже відповідально готувалися до відкриття цього класу. Підготували загадки і вірші, одягнули форму рятувальника, поліцейського, медика та з радістю зустріли гостей заходу – представників Головного управління та Бориспільського районного управління ДСНС України в Київській області, працівників Центру зв’язку та управління ДСНС України, а також керівництво громади.
Дівичківською сільською радою спільно з ДСНС проведено копітку роботу щодо створення класу безпеки, функціонування якого буде задіяно в освітньому і виховному процесі та направлено на вивчення основних вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності вцілому.
У класі облаштовано такі зони: перегляду відео уроків і презентацій, пожежної безпеки, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, домедичної допомоги, психологічного розвантаження та ігрова зона для наймолодших учасників освітнього процесу.
Від Головного управління ДСНС України в Київській області діти отримали цікаву інформацію щодо поводження з вогнегасником, а клас безпеки поповнився листівками і плакатами.
Після урочистої частини на дітей чекав сюрприз від рятувальників і поліцейського офіцера громади: пожежна машина, яка ще вчора була задіяна у боротьбі з вогнем, машина швидкої допомоги та поліцейський автомобіль.
Можливо саме цей захід стане приводом для учнів після закінчення ліцею обрати собі професію рятувальника, поліцейського і медика…
А фото цього дня говорять, що добру і потрібну справу робимо сьогодні задля спокійного завтра.