Відбулося засідання круглого столу «Психологічна служба: збереження та зміцнення ментального здоров'я в умовах сьогодення».

Дата: 19.10.2023 14:12

19 жовтня 2023 року практичні психологи закладів освіти громади, фахівці інклюзивно-ресурсного центру та головний спеціаліст відділу освіти Людмила Голубенко взяли участь в засіданні круглого столу «Психологічна служба: збереження та зміцнення ментального здоров'я в умовах сьогодення». Організаторами круглого столу були Київська обласна державна адміністрація, департамент освіти і науки, КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Захід був спрямований на зміцнення ментального здоров'я в громадах Київщини. Розглянуто питання щодо реалізації обласного проекту «Безпека та ментальне здоров'я населення громади» метою якого є організація мобільних груп психосоціальної підтримки населення в кожній територіальній громаді Київської області та організація їх роботи. Створення мобільних груп забезпечить реагування на ситуацію в Київській області на подолання психосоціального стресу та підтримку здорового психічного стану в критичних умовах.